Etiketler: minelab xterra pro, minelab txterra pro dedektör, minelab xterra pro dedektor, xterra pro dedektor, xterra pro dedektör, minelab dedektör, minelab dedektörler, bursa dedektör, dedektör bursa, en iyi dedektör, define dedektörleri, minelab, bursa minelab dedektör, minelab dedektör bursa, dedektör, dedektor, dedektörler, detector, detectors, minelab detector, minelab detectors, define dedektörler,

Minelab Xterra Pro Dedektör

 • ₺17.097,59
  • Ek Vergi:₺17.097,59
  MİNELAB X TERRA PRO DEDEKTÖR-TAMAMEN SU GEÇİRMEZ TAMAMEN TEÇHİZATLI TAMAMEN DEVRİMSEL Mine..
  MİNELAB X TERRA PRO DEDEKTÖR
  -TAMAMEN SU GEÇİRMEZ TAMAMEN TEÇHİZATLI 
  TAMAMEN DEVRİMSEL
   
  Minelab'ın yepyeni X-TERRA PRO hazine dedektörü ile kalabalığın arasından sıyrılın ve tespit oyununuzu geliştirin. Kutudan çıktığı gibi, dedektörünüzü Park, Tarla ve Sahil Arama Modlarıyla arazinize uyacak şekilde ayarlayın ve aradığınız hazineyi ortaya çıkarmaya başlamak için tüm zor işi dedektöre bırakın. Becerileriniz geliştikçe X-TERRA PRO, PRO-SWITCH (Değiştirilebilir Frekans Teknolojisi) ile gelişme alanı sunar, böylece tek bir düğmeye basarak onu 5, 8, 10 veya 15 kHz'e ayarlayabilir ve herhangi bir ortamın kontrolünü elinize alabilirsiniz. veya yolunuza çıkan durum. 5 m'ye (16 ft) kadar tamamen IP68 su geçirmez ve 5 ses modu, kontrol podu el feneri ve el kavrama titreşimi gibi özelliklerle dolu, sallanmaya başladığınız andan itibaren bir profesyonel gibi algılayacaksınız.
   
   
  MİNELAB X TERRA PRO PRO-SWITCH TEKNOLOJİSİ
  Geliştirilmiş PRO-SWITCH™ motoruyla çalışan Minelab'ın X-TERRA PRO'su size frekansları değiştirme gücü verir. Hedefleri her yerde, her koşulda tespit edin.
   
   
  MİNELAB X TERRA PRO TAMAMEN SU GEÇİRMEZ
  5 m'ye (16 ft) kadar su geçirmez kontrol podu ve bobini ile X-TERRA PRO'yu karada veya suda her yere götürün ve zemini ayaklarınızın altına alın.
   
  MİNELAB X TERRA PRO KULLANIMI KOLAY
  Geniş bir LCD ekran ve sezgisel kullanıcı arabirimi, yeni başlayanların kutudan çıkar çıkmaz kullanmaya başlamalarını ve tecrübeli avcıların ayarlarda hızlı ve kolay bir şekilde ince ayar yapmalarını kolaylaştırır.


  SES KONTROLÜ
  Çoklu tonlu ses seçenekleriyle, hazinenin sesi hiç bu kadar net olmamıştı — X-TERRA PRO'nun gelişmiş sesi, bir hedefin çöp veya hazine olup olmadığını "duyacağınız", aynı zamanda boyutunu ve derinliğini de ölçebileceğiniz anlamına gelir sadece dinleyerek.

  ARAMA  BAŞLIĞI  OPSİYONLARI
  Minelab tarafından üretilen X-TERRA PRO, bir dizi su geçirmez arama başlığı sunar ve V12X™ 12"x9" Eliptik Çift-D (dahil), V8X™ 8"x5" Eliptik Çift-D ve V10X™ 10"x7" Eliptik Çift ile uyumludur -D bobinler (aksesuar) böylece her türlü araziye hazır olursunuz. X-TERRA PRO ayrıca tüm EQUINOX® serisi bobinlerle uyumludur.

  AYDINLATMA VE TİTREŞİM
  Gün ışığı sona ermiş olabilir, ancak bu, avınızın bitmesi gerektiği anlamına gelmez — Kontrol Podu El Feneri, Kırmızı Arka Işıklı Ekran, Arkadan Aydınlatmalı Tuş Takımı ve Grip Vibrasyonu ile güneş battıktan çok sonra bile açabilirsiniz.

  YÜKSEK VE NET SES
  Dahili Hoparlör (birlikte verilir) veya ışık hızında Düşük Gecikme Süreli Kablosuz Kulaklıklar, Kablolu Kulaklıklar ve Su Geçirmez Kulaklıklar (aksesuarlar) ile kristal netliğinde sesin keyfini çıkarın.


  GARANTİ
  Performans ve destek paketine liderlik etmeye kendimizi adadığımız için Minelab'ın X-TERRA PRO ürünü, Minelab'ın küresel ağı ve 3 yıla kadar garanti ile desteklenmektedir.

  MİNELAB X-TERRA PRO DEDEKTÖR

  Minelab'ın tüm yeni X-TERRA PRO hazine dedektörü ile kalabalıktan sıyrılın ve dedektör oyununuzu yükseltin. Kutudan çıkardığınızda, Park, Field ve Beach Arama Modlarıyla arazinize uyacak şekilde dedektörünüzü ayarlayın ve aradığınız hazineyi ortaya çıkarmak için zor işi dedektöre bırakın. Yetenekleriniz geliştikçe, X-TERRA PRO, PRO-SWITCH (Değiştirilebilir Frekans Teknolojisi) ile büyüme fırsatı sunar, böylece düğmeye basarak 5, 8, 10 veya 15 kHz'ye ayarlayabilir ve karşınıza çıkan herhangi bir ortam veya durumu kontrol edebilirsiniz. Tamamen IP68 su geçirmezlik özelliğiyle 5 m'ye (16 ft) kadar suya dayanıklıdır ve 5 sesli mod, kontrol paneli feneri ve tutma kolu titreşimi gibi özelliklerle doludur, böylece sallamaya başladığınız anda profesyonel gibi dedektör yapacaksınız.

   
  PRO-ANAHTAR

  Geliştirilmiş PRO-SWITCH™ motoruyla çalıştırılan X-TERRA PRO by 

  Minelab, size frekansları değiştirme gücü verir. Derindeki hedefleri her yerde, her 

  koşulda tespit edin - derin var ve sonra Minelab derin.

  TAM SU GEÇİRMEZ

  5 m'ye (16 ft) kadar su geçirmez kontrol bölmesi ve bobini ile X-TERRA PRO'yu 

  karada veya suda istediğiniz yere götürün ve ayaklarınızın altındaki zeminin sahibi olun.