Etiketler: minelab equinox 700, minelab equinox 700 dedektör, minelab equinox 700 dedektor, equinox 700 dedektör, equinox 700 detector, equinox 700 dedektor, dedektör, minelab equinox, minelab equinox dedektör, minelab equinox detector, bursa dedektör, dedektör bursa, dedektor, detector,

Minelab Equinox 700 Dedektör

 • ₺44.518,25
  • Ek Vergi:₺44.518,25
  MiNELAB EQUINOX 700 ÇOKLU IQ AVANTAJIMiNELAB EQUINOX 700 SU GEÇİRMEZHEDEF AYRIŞTIRMAHAFİF ..

  MINELAB EQUINOX 700 Dedektör

  Tüm zamanların en çok satan hazine dedektörü artık daha da iyi. Minelab'ın kanıtlanmış çığır açan Multi-IQ teknolojisiyle çalışan EQUINOX 700, etkileyici bir 119 Yüksek Çözünürlüklü Hedef Kimliği sistemine, üstün hedef ayrımına sahiptir ve IP68 derecesi ile 5 m'ye (16 ft) kadar tamamen su geçirmezdir. 3 parçalı karbon fiber katlanabilir şaft sistemi ve gelişmiş ses kontrolleri gibi yükseltmelerin yanı sıra Control Pod Flashlight ve Handgrip Vibration gibi tam donanımlı özellikleriyle Minelab EQUINOX devrimine katılmak için bundan daha iyi bir zaman olmamıştı.

  MiNELAB EQUINOX 700 ÇOKLU IQ AVANTAJI

  Neden Minelab Multi-IQ? Çünkü Minelab'ın devrim niteliğindeki Multi-IQ teknolojisiyle, hepsi aynı anda sizin için çalışan birden fazla dedektörün birleşik gücüne sahip olursunuz. Hiçbir şey keşfedilmedi ve hiçbir arazi sınır dışı değil. Gümüş, kutsal emanetler veya mücevherler. Park, tarla veya plaj. Multi-IQ tarafından desteklenen EQUINOX'un gücünü ortaya çıkarın.


  MiNELAB EQUINOX 700 SU GEÇİRMEZ

  5 m'ye (16 ft) kadar IP68 su geçirmezlik özelliği ile EQUINOX'u her yere götürün ve ayaklarınızın altındaki zemine sahip olun.


  HEDEF AYRIŞTIRMA

  Kurtarma Hızı ve Demir Eğilimi, dedektörünüzün çoklu sinyallere nasıl tepki vereceğini kontrol eder: demir kazma şansınızı en aza indirmekten altın ve en değersiz zeminde saklanan hazineleri ve aradaki her şeyi bulmaya kadar.

  HAFİF VE KOMPAKT

  Hafif 3 parçalı karbon fiber şaftlardan oluşan EQUINOX 700 yalnızca 1,2 kg (2,8 lb) ağırlığındadır ve yalnızca 61 cm'ye (24 inç) kadar sığar — sırt çantanıza atın ve hazırsınız.


  Equinox 700

  Üretici Minelab markasının en çok tercih edilen Equinox serisi yenilendi. Yepyeni bir model olan Equinox 700 dedektör, kullanım kolaylığı, kompakt yapısı ve performansı ile öne çıkmaktadır.
  Farklı arama modları, 5 metreye kadar su altı basıncına dayanıklılık, 119 hedef kimliği, üstün metal ayrımı ve Multi İq teknolojisi ile Equinox 700 yine en çok tercih edilen modellerden olacaktır.
  3 parçadan oluşan karbon fiber şaft ile kompakt yapısını korumuştur.
   

  Equinox 700 Dedektör Tuş Kontrolü

  Equinox 700 dedektör modelinin kullanımı basittir.
  Aşağıda bulunan görselde tuşların görevleri belirtilmiştir.
   

  Minelab Multi Iq Teknolojisi

  Minelab multi iq teknolojisi ile adeta metal dedektörleri arasında bir çığır açmıştır.
  Multi iq teknolojisini birden çok dedektörün tek bir dedektör modelinde birleşimi olarak özetleyebiliriz.
  Gümüş, altın, pirin ve bir çok değerli metali arazi yapısı fark etmeksizin Equinox'un gücü ile rahatlıkla tespit edebilirsiniz. 

   

  Equinox 700 Dedektör Kullanım Ve Paket İçeriği

  Minelab Equinox 700 dedektör modeli kolay bir kullanıma sahiptir.

  Minelab Equinox 700 Dedektör orjinal minelab ürünblerini bursa da bulunan firmamızdan alabilirsiniz bursa dedektör minelab dedektör resmi ana bayii minelab bursa dedektör.
  Minelab equinox 700 dedektör yeni özellikleriyle çok daha başarılı
  Bursa Dedektör