Etiketler: minelab equinox 900, minelab equinox 900 dedektör, minelab equinox dedektör, minelab equinox 900 detector, equinox 900, equinox 900 dedektör, equinox 900, bursa dedektör, dedektör bursa, dedektör, dedektörler, detector, minelab equinox 900 detector, minelab dedektör türkiye, minelab dedektör, minelab dedektörler, define dedektörleri, eniyi dedektör,

Minelab Equinox 900 Dedektör

 • ₺53.280,25
  • Ek Vergi:₺53.280,25
  MİNELAB EQUNIOX 900 ÇOKLU IQ AVANTAJIMİNELAB EQUNIOX 900 SU GEÇİRMEZMİNELAB EQUNIOX 900&nb..

  MİNELAB EQUNIOX 900 DEDEKTÖR

  En çok satan hepsi bir arada hazine ve altın dedektörü şimdi daha da iyi. Minelab'ın kanıtlanmış çığır açan Multi-IQ teknolojisiyle çalışan EQUINOX 900, etkileyici bir 119 Yüksek Çözünürlüklü Hedef Kimliği sistemine, üstün hedef ayrımına sahiptir ve IP68 derecesi ile 5 m'ye (16 ft) kadar tamamen su geçirmezdir. 3 parçalı karbon fiber katlanabilir şaft sistemi ve gelişmiş ses kontrolleri gibi yükseltmelerin yanı sıra Control Pod Flashlight ve Handgrip Vibration gibi tam donanımlı özellikleriyle Minelab EQUINOX devrimine katılmak için bundan daha iyi bir zaman olmamıştı.

  MİNELAB EQUNIOX 900 ÇOKLU IQ AVANTAJI

  Neden Minelab Multi-IQ? Çünkü Minelab'ın devrim niteliğindeki Multi-IQ teknolojisiyle, hepsi aynı anda sizin için çalışan birden fazla dedektörün birleşik gücüne sahip olursunuz. Hiçbir şey keşfedilmedi ve hiçbir arazi sınır dışı değil. Gümüş, altın veya mücevher. Park, tarla veya plaj. Multi-IQ tarafından desteklenen EQUINOX'un gücünü ortaya çıkarın.


  MİNELAB EQUNIOX 900 SU GEÇİRMEZ

  5 m'ye (16 ft) kadar IP68 su geçirmezlik özelliği ile EQUINOX'u her yere götürün ve ayaklarınızın altındaki zemine sahip olun.


  MİNELAB EQUNIOX 900 HEDEF AYRIŞTIRMA

  Kurtarma Hızı ve Demir Eğilimi, dedektörünüzün çoklu sinyallere nasıl tepki vereceğini kontrol eder: demir kazma şansınızı en aza indirmekten altın ve en değersiz zeminde saklanan hazineleri ve aradaki her şeyi bulmaya kadar.


  HAFİF VE KOMPAKT

  Hafif 3 parçalı karbon fiber şaftlardan oluşan EQUINOX 900 yalnızca 1,2 kg (2,8 lb) ağırlığındadır ve yalnızca 61 cm'ye (24 inç) kadar sığar — sırt çantanıza atın ve hazırsınız.


  Minelab EQUINOX 900 Multi Dedektör

  Minelab EQUINOX 900 Multi Dedektör


  MİNELAB EQUNIOX 900 DEDEKTÖR

  En çok satan hepsi bir arada hazine ve altın dedektörü şimdi daha da iyi. Minelab'ın kanıtlanmış çığır açan Multi-IQ teknolojisiyle çalışan EQUINOX 900, etkileyici bir 119 Yüksek Çözünürlüklü Hedef Kimliği sistemine, üstün hedef ayrımına sahiptir ve IP68 derecesi ile 5 m'ye (16 ft) kadar tamamen su geçirmezdir. 3 parçalı karbon fiber katlanabilir şaft sistemi ve gelişmiş ses kontrolleri gibi yükseltmelerin yanı sıra Control Pod Flashlight ve Handgrip Vibration gibi tam donanımlı özellikleriyle Minelab EQUINOX devrimine katılmak için bundan daha iyi bir zaman olmamıştı.

  ÖZELLİKLER


  ÇOKLU IQ AVANTAJI

  Neden Minelab Multi-IQ? Çünkü Minelab'ın devrim niteliğindeki Multi-IQ teknolojisiyle,  hepsi aynı anda sizin için çalışan birden fazla dedektörün birleşik gücüne sahip olursunuz. Hiçbir şey keşfedilmedi ve hiçbir arazi sınır dışı değil. 

  Gümüş, altın veya mücevher. Park, tarla veya plaj. Multi-IQ tarafından desteklenen EQUINOX'un gücünü ortaya çıkarın.


  SU GEÇİRMEZ

  5 m'ye (16 ft) kadar IP68 su geçirmezlik özelliği ile EQUINOX'u her yere götürün ve ayaklarınızın altındaki zemine sahip olun.


  HEDEF AYRIŞTIRMA

  Kurtarma Hızı ve Demir Eğilimi, dedektörünüzün çoklu sinyallere nasıl tepki vereceğini kontrol eder:

  demir kazma şansınızı en aza indirmekten altın ve en değersiz zeminde saklanan hazineleri ve aradaki her şeyi bulmaya kadar.


  HAFİF VE KOMPAKT

  Hafif 3 parçalı karbon fiber şaftlardan oluşan EQUINOX 900 yalnızca 1,2 kg (2,8 lb) ağırlığındadır ve yalnızca 61 cm'ye (24 inç) kadar sığar — sırt çantanıza atın ve hazırsınız.


  YÜKSEK HER ARAZİ ALGILAMA

  İster altın tarlalarında sallanıyor, ister kumsalda şnorkelli yüzüyor olun, EQUINOX 900'ün sınırları yoktur ve tüm hedeflere ve tüm arazilere hakimdir.


  GELİŞMİŞ SES KONTROLÜ

  Çoklu tonlu ses seçenekleriyle, hazine ve altının sesi hiç bu kadar net olmamıştı

  — EQUINOX'un üstün sesi, yalnızca bir hedefin çöp veya hazine olup olmadığını 'duyacağınız' değil, aynı zamanda boyutunu ve derinliğini kolayca ölçebileceğiniz anlamına gelir dinleyerek.

  AŞIRI HASSASİYET

  EQUINOX Multi-IQ motoru, en derin hedefler için bile Sabit Kimlikler sunar. Kazmaya mı yoksa devam etmeye mi karar vereceğinizi söyleyecek sağlam, istikrarlı bilgilere güvenin — bir hedefiniz olduğunda, daha fazla sıfırlamak için Nokta Tespiti Moduna geçin.


  6 TEK FREKANS SEÇENEĞİ

  EQUINOX® toplam kontrol ve altı tek frekans arasından seçim yapma gücü sunar: 4/5/10/15/20/40 kHz.


  AYDINLATMA VE TİTREŞİM

  Gün ışığı sona ermiş olabilir, ancak bu, avınızın bitmesi gerektiği anlamına gelmez — Kontrol Podu El Feneri, Kırmızı Arka Işıklı Ekran, Arkadan Aydınlatmalı Tuş Takımı ve Grip Vibrasyonu ile güneş battıktan çok sonra bile açabilirsiniz.


  YÜKSEK VE NET SES

  Yıldırım hızında Düşük Gecikme Süreli Kablosuz Kulaklıklar ve Dahili Hoparlör (Dahildir) veya Kablolu Kulaklıklar ve Su Geçirmez Kulaklıklar (Aksesuarlar) ile kristal netliğinde sesin keyfini çıkarın.


  AKSESUARLAR

  EQX 15 Çift D Akıllı Bobin

  EQX 15 ÇİFT D AKILLI BOBİN

  EQUINOX Serisi Dedektörler için.


  Minelab Equinox 900 Dedektör Equinox modellerinin en profesyonel modeli olan minelab equinox 900 dedektör derinlik hassasiyet açısından daha kararlı ve derindir orjinal minelab ürünlerini minelab resmi satıcısı bursa da bulunan firmamızdan alabilirsiniz Bursa dedektör minelab bursa temsilcisi olup orjinal ürün tedariğini firmamızdan yapabilirsiniz

  Bursa dedektör