Etiketler: minelab manticore, minelab manticore dedektör, minelab manticore detector, minelab manticore dedektor, manticore dedektör, manticore, dedektör, dedektörler, detector, bursa dedektör, dedektör bursa, minelab dedektör bursa, bursa minelab dedektör, define dedektörleri, en iyi dedektör,

Minelab Manticore Dedektör

 • ₺82.261,99
  • Ek Vergi:₺82.261,99
  Daha fazla güç. Daha Fazla Derinlik. Daha Fazla BuluntuMANTICORE, Multi-IQ+ ile Minelab ta..

  MİNELAB MANTİCORE

  Daha fazla güç. Daha Fazla Derinlik. Daha Fazla Buluntu

  MANTICORE, Multi-IQ+ ile Minelab tarihindeki en güçlü, en hızlı ve hassas metal dedektörüdür. MANTICORE'un kalbi, süper şarjlı Eşzamanlı Çoklu Frekans (MULTI-IQ+) motorudur. Bu yenilik başarısı, tüm zamanların en çok satan dedektör serisi olan EQUINOX'a göre %50'lik inanılmaz bir güç artışı sağlıyor. Gelişmiş 2D Hedef Tanımlama (ID) ve zengin ses seçenekleriyle birleştirildiğinde, dedektörcü hayati bilgilerin her bir zerresini gözlerine ve kulaklarına ulaştırır. MANTICORE, daha fazla güç, daha fazla derinlik ve daha fazla bulgu sunmak için tespit sınırlarını zorlayan rakipsiz bir tespit deneyimidir.

  Multi-IQ+, orijinal Multi-IQ'nun başarısını temel alan Minelab'ın en yeni nesil Eşzamanlı Çoklu Frekans motorudur. Multi-IQ+, zeminde daha fazla hedefi aydınlatmak için daha geniş bir çalışma frekansı aralığında bobin aracılığıyla daha fazla güç iletir. Gelişmiş ayrım, daha yüksek Hedef Kimliği çözünürlüğü, iyileştirilmiş hedef ayrımı sağlayan tamamen yenilenmiş sinyal işlemeye sahiptir ve size, algılama koşullarınıza uyacak şekilde ayrım ve sesi ayarlamak için daha büyük bir yetenek verir.

  MANTICORE'un istisnai hedef ayırma performansı ile piyasadaki başka hiçbir dedektörün yapamadığı şekilde demir içeren çöpler arasında istenen hedefleri bulun.

  Her vuruşta beklentileri aşan MANTICORE, geliştirilmiş Hedef Kimliği kararlılığı ve yakın hedef ayrımı sunar. 

  Özelleştirilebilir Demir Limitleri ile demir içeren madeni paraları kabul etmek, karmaşık demir içeren hedefleri reddetmek veya demirde maksimum hedefin maskesini düşürmek için benzeri görülmemiş bir kontrole sahipsiniz.

  MANTICORE, arazi tespiti için optimize edilmiş All-Terrain dahil olmak üzere 10 özelleştirilebilir Arama Modu sunar; 

  Kum, sörf ve deniz suyu bölgeleri için optimize edilmiş plaj; 

  ve Goldfield, altın külçelerini tespit etmek için optimize edildi.

  MANTICORE ile sesin kontrolünü elinize alın. 

  Özelleştirilebilir hedef tonları, Elektromanyetik Parazit (EMI) gevezeliğinin bastırılması ve demir tonları ve gerçek eşik algılama tonu ile Sürekli Aralık (VCO) sesi dahil olmak üzere üstün ses kontrolleri aracılığıyla hedef bilgilerini istediğiniz gibi duyun.

  MANTICORE ile hiçbir arazi sınır dışı değildir — başkalarının ulaşamadığı gizli hedefleri bulmak için su altı keşfi (IP68 Derecelendirmesi) için 5 m'ye (16 ft) kadar dalın.

  Minelab makinelerimizde son teknolojiye sahip olmak hikayenin sadece yarısıdır. 

  MANTICORE'un gücüne erişimi kolaylaştırmak da aynı derecede önemlidir. 

  Bu nedenle MANTICORE, geniş bir renkli ekrana sahiptir ve şimdiye kadar bir dedektörde bulunan en sezgisel kullanıcı deneyimini sunar.

  Dışarıda şiddetli bir fırtına olabilir ama MANTICORE'un içi sessiz ve sakin. 

  Geliştirilmiş EMI reddi, en zorlu çevre koşullarında bile hedef bilgileri izole ederken daha yüksek hassasiyet kullanarak çalışmanın mümkün olduğu anlamına gelir.

  Gün ışığı sona ermiş olabilir, ancak bu, avınızın bitmesi gerektiği anlamına gelmez. 

  Kontrol Bölmesi El Feneri, Otomatik Ayarlı Ekran Arka Işığı ve Arkadan Aydınlatmalı Tuş Takımı ile Tutma Kolu Titreşimi ile güneş battıktan çok sonra bile açabilirsiniz.

  1,3 kg / 2,9 lb, 1440 mm / 56,7 uzatılmış uzunluk ve 630 mm / 24,8 inç katlanabilir uzunluk.

  Manticore Dedektör, Minelab’ın en yeni Eşzamanlı Çoklu Frekans metal dedektörüdür. Devrim niteliğinde, yeni iki boyutlu kimlik harita sistemi ile istediğiniz buluntuları hedefleyebilir, kazma zahmetine girmek istemediğiniz çöp ve demiri reddedebilirsiniz. Metal dedektörüne yerleştirilmiş devrim niteliğindeki grafik ekran aracılığıyla verilen derinlik, hedef türü ve hedef boyutu bilgileriyle, daha bir kürek yüzeye değmeden önce ayaklarınızın altında ne olduğu bilgilerine sahip olacaksınız.

  MINELAB MANTICORE DEDEKTÖR: DAHA DERİN, DAHA GÜÇLÜ VE DAHA FAZLA DEFİNE!
  Mantıcore dedektörü Minelab dedektörlerinin multi frekans ile ürettiği son teknoloji define dedektörüdür.


  MINELAB MANTICORE ÖZELLİKLERİ:
  Minelab Manticore Dedektör, Multi-IQ+ ile Minelab Dedektörlerinin en güçlü, en hızlı ve hassas define dedektörüdür. Manticore Dedektörünün kalbi, süper şarjlı Eşzamanlı Çoklu Frekans (MULTI-IQ+) motorudur. Bu yenilik başarısı, tüm zamanların en çok satan dedektör Minelab'ın en çok satan dedektörlerine göre %50'lik inanılmaz bir güç artışı sağlıyor. Manticore Dedektör, gelişmiş 2D Hedef Tanımlama (ID) ve zengin ses seçenekleriyle birleştirildiğinde, Manticore Dedektör Kullanıcısı hayati bilgilerin her bir zerresini gözlerine ve kulaklarına ulaştırır. Minelab Manticore, daha fazla güç, daha fazla derinlik ve daha fazla bulgu sunmak için tespit sınırlarını zorlayan rakipsiz bir define dedektörüdür.


  MINELAB MANTICORE DEDEKTÖR MULTİ FREKANS İLE ÇALIŞMAKTADIR!
   
  Minelab Manticore Dedektörün çalıştığı Multi-IQ+, orijinal Multi-IQ'nun başarısını temel alan Minelab Dedektörlerinin en yeni nesil Eşzamanlı Çoklu Frekans Teknolojisidir. Manticore Dedektör Multi-IQ+, zeminde daha fazla hedefi aydınlatmak için daha geniş bir çalışma frekansı aralığında bobin aracılığıyla daha fazla güç iletir. Minelab Manticore, gelişmiş ayrım, daha yüksek Hedef Kimliği çözünürlüğü, iyileştirilmiş hedef ayrımı sağlayan tamamen yenilenmiş sinyal işlemeye sahiptir ve size, algılama koşullarınıza uyacak şekilde ayrım ve sesi ayarlamak için daha büyük bir yetenek sunar.


  MINELAB MANTICORE İLE DAHA FAZLA GÜÇ. DAHA FAZLA DERİNLİK. DAHA FAZLA DEFİNE!


  MINELAB MANTICORE DEDEKTÖR İLE ÇÖPLER ARASINDA BİLE DEFİNE BULUN!

  Minelab Manticore Dedektörünün istisnai hedef ayırma performansı ile piyasadaki başka hiçbir dedektörün yapamadığı şekilde demir içeren çöpler arasında istenen define bulun!


  MANTİCORE DEDEKTÖR GELİŞTİRİLMİŞ AYRIM ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR!
  Her vuruşta beklentileri aşan Minelab Manticore, geliştirilmiş Hedef Kimliği kararlılığı ve yakın define ayrımı sunar. Manticore Dedektör ile özelleştirilebilir Demir Limitleri ile demir içeren madeni paraları bulmak, karmaşık demir içeren hedefleri reddetmek veya demirde maksimum hedefin maskesini düşürmek için benzeri görülmemiş bir kontrole sahipsiniz.


  MİNELAB MANTİCORE DEDEKTÖR HAFİF VE KOMPAKT BİR DEFİNE DEDEKTÖRÜDÜR!

  Minelab Manticore Dedektör 1.3 kg'dır. Manticore Dedektör katlanabilir dedektör şaft sistemine sahiptir!
  Minelab Manticore dedektör minelab firmasının en güçlü multi khz vlf sistem dedektörüdür Bursa Dedektör stoklarında bulabilir veya spariş verebilirsiniz Bursa minelab dedektör bayisi olarak orjinal garantili minelab dedektör ürünleriniz bizde bulabilirsiniz.
  Bursa dedektör