Etiketler: whites, bullseye trx, coinmaster, pro, gt, mx5, m6, mxt, mxt allpro, spectra, spectra v3, spectra vx3, spectra vx3i, tdi sl, gmt, goldmaster, tm808, bullseye 2, whites, mxt, dedektör, define, hazine, bursa, bursa dedektör, define dedektör, dedektör fiyatları, fiyatı, kiralık, ayrımlı, amerikan, dedektör tamiri, tamir, whites dedektörler, garrett dedektörler, whites dedektörler, minelab dedektörler, teknetics,

White's Mxt Dedektör

 • ₺21.389,17
  • Ek Vergi:₺21.389,17
  White’s firmasını ürettiği bu efsane model 3 farklı dedektörü tek bir dedektör de birleştirmiştir. B..

  White’s firmasını ürettiği bu efsane model 3 farklı dedektörü tek bir dedektör de birleştirmiştir. Bu dedektörün en büyük avantajların dan birisi kolay kullanıla bilen yapısıdır. 3 adet arama modu olan MXT ile siz de daha önce bir çok dedektörün dolaştığı bölgeler de gezinebilir ve tespit edilememiş kalıntıları tespit edebilirsiniz. Bu tespitleriniz esnasın da ayrım konusun da dünya da lider olan White’s firmasından şüphe duymanıza gerek yoktur. Tüm toprak şartları da sorunsuz çalışabilmesi için tasarlanan ve stabilliğinden ödün vermeden bu kadar basit toprak ayarı yapabileceğiniz başka bir dedektör şimdiye kadar üretilmemiştir. Ekranı sayesin de tespit ettiğiniz metalin cinsini, değerlimi değersiz mi olduğunu öğrenebildiğiniz gibi değerli metallerinizin cinsini de tespit edebilirsiniz. Altın mı ? gümüş mü? bronz mu ? tüm bu sorularınıza MXT modelinin dijital ekranın da yanıt bulacaksınız. Türkiye de sık sık değişiklik gösteren bu toprak çeşitliliğin den sıkıldınız ve denediğiniz tüm dedektörler de bu konu da başarısızsa sizin denemeniz gereken profesyonel dedektör kullanıcılarının tercihi olan, efsane model MXT’den başkası değildir. MXT modelinin tüm bunları 14 kHz’lik dedekte etme konusun da e başarı frekansı seçmiştir. 9,5’’ (22 cm)’lik başlığı ile küçük metallerin yanı sıra büyük metallerde de size yardımcı olacaktır. Bu başlık tercihi Türkiye de dedektör kullanan müşterilerimiz için avantaj sağlamamaktadır. Daha çok küçük metal tespiti konusun da başarı sağlamakta zorlanılan toprak şartlarımız için en uygun başlık boyutudur. Tabi ki istediğiniz zaman aşağıda listelenmiş olan opsiyonel başlıklar sizler için tasarlanmıştır. Sizler için tasarlanan diğer özelliklerin den birisi ise dedektörünüzün aşırı yüklenme sinyalidir. Bu özellik sayesin de dedektörünüzle gezindiğiniz yerler de rast gelmeniz mümkün olan aşırı derece büyük ve değersiz metallere diğer dedektörlerin sizi değerli olarak yanıltabileceğini biliyorsunuz. Lakin MXT modelin de White’s firmasının mühendisleri aşırı yüklenme sinyali karşısın da önlem almaya çalışmışarıdır. MXT nin yukarıda bahsettiğimiz arama modlarının ne işe yaradığına gelin beraber göz atalım


  3 ayrı program: Benzersiz hedef yanıtları, ekran bilgisi ve sesli frekanslar.
  Relic (Kalıntı): Özellikle düğme, toka ve kurşunu tespit eder. Ekran, -95 ve +94 arası VDI dizisi, hedef blokları, kalıntı hedeflerin etiketleri, pil kontrolü, aşırı yükleme alarmı ve derinlik okuma sunar.
  Prospecting (Gözlem): Demir olma olasılığı yüksek hedefler için Demir Hırıltısı. Ekran -95 ve +94 arası VDI dizisi, % DEMİR olasılığı, toprak fazı, pil kontrolü ve aşırı yükleme alarmı sunar.
  Coin/Jewelry (Sikke/Mücevher): Ekran, -95 ve +94 VDI, Hedef Blokları, Sikke/Mücevher/Çöp hedeflerin etiketleri, pil kontrolü, aşırı yük alarmı ve ton Kimliği sunar. Aynı zamanda buton-ayarlı ayrım, kazanım ve eşik de mümkündür.
  Efsaneleşen MXT modelinin gelin şimdi de çevirmeli düğmeleri ne işe yarıyor, bunları değerlendirelim;
  Kolay ayarlı 3 kontrol:
  Gain (Kazanım): Duyarlılık ve derinliği maksimize eder.
  Threshold (Zemin Sesi): Hafif bir mırıltı eşliğinde veya tespit edilen hedeflerden gelen sesleri duyarak avlanmanıza olanak tanır.
  Dual (İkili): Fonksiyonları her bir programda farklı şekilde kontrol eder.

  Şimdi de sizden daha önce bu dedektörü denemiş kullanıcıların yorumların da sıra;

   


  **Whites MXT Define Dedektörü Tespit Edilenlere Bazı Örnekler 

  **Görseller Whites'in sitesinden alınmıştır.


  WHITE'S MXT  TEKNİK ÖZELLİKLERİ
  Çalışma Frekanları 14 kHz
  Başlık Türü (Opsiyonel) D2 DD Arama Başlığı (10’’)
  Eclipse Deepscan DD 1400 (8’’x14’’)
  Eclipse 5.3 Arama Başlığı (6’’x6’’)
  Eclipse DD Arama Başlığı (6’’x10’’)
  Eclipse 950  Arama Başlığı (9.5")
  MXT™ Max Arama Başlığı(15")
  Dil İngilizce
  Ayarlanabilir Uzunluk 145 Cm Maksimum
  Ağırlık (Kolili) Değişebilir 3.00 Kg
  Ses Çıkışı Hoparlör ve Kulaklık 
  Kulaklık Uyumluluk ¼ " Jack
  Ekran Var 
  Ekran Işığı Var
  Pil Gereksinimi 8 x 1,5 V AA
  Özel Kutulu Batarya
  Pil Ömrü 40 Saat
  Toprak Ayarı Otomatik ve Manuel
  Çalışma Isısı 20°C - 55°C 30° to 100° F
  Çalışma Modu Relic
  Prospecting
  Coin/Jewelry
  Pinpoint
  Pakete Dâhil Ürünler 9,5 " veya 10" DD Arama Başlığı
  Kulaklık
  Kullanım Dvd’si
  Pil Kutusu
  Türkçe Kullanım Kılavuzu 
  Taşıma Çantası
  Garanti 2 Yıl Garantili.