Etiketler: tesoro, compadre, deleon, cortes, tejon, silver u max, golden umax, golden sabre, cibola, vaguero,

TESORO TEJON DEDEKTÖR

 • ₺0,00
  • Ek Vergi:₺0,00
  • Ürün Kodu: tes
  • Müsaitlik: Stok Durumu
  Tejonu sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu teknoloji harikası dedektör en ufak objeleri bile mak..

  Tejonu sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu teknoloji harikası dedektör en ufak objeleri bile maksimum derinlikten tespit etmenizi sağlar. Tejon dedektörünün mükemmel toprak ayarı define avcılığı için yapılmıştır. Bu teknoloji harikası dedektör tam 1 yıl tasarım aşamasından geçmiş, en son seridir.
  Tejonu diğer modellerden ayıran en önemli özelliği swich modunun eklenmesidir. Bu dedektörle modlar arasında (ayrımlı-ayrımsız) çok hızlı geçiş yapabilirsiniz. Parazitleri saptayarak bu modla yok edebilirsiniz. 
  Bu dedektörün sahip olduğu iki ayrım modu tamamen kullanıcı tanımlıdır. Her ayrım modu ED180 devresi kullanır. İsteğiniz tüm metal avı veya altın gümüş gibi değerli metallerin avı mı? Bu Tejon için sorun değil. Sadece ayarlarını yapın ve başlığı sallayın. Sonra ayrım moduna geçmek için sadece tetiği kullanın. Ayrım yaptırmak için sadece tetiği ileriye itin, noktalama için kendinize çekin. Tejonu kullanmak çok kolaydır.
  Ancak kullanıcı için yapılan özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. Tejonun mükemmel toprak ayarı her iki mod için de çalışır. Tejonun ses tonunu ayarlamak da çok basit. Eğer sorunun yanıltıcı sesleri azaltmaksa sizin isteklerinizi Tejon karşılar. VCO özelliği ile normal bir sesin hangi metalden geldiğini tespit edebilirsiniz. Tüm metaller için binlerce farklı ses tonu ve ayrım modları barındırır. Tüm bunlar sizin değerli metalleri tespit edip kazmanız için tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir.

  ÖZELLİKLER
  Çalışma Frekansı 17,2 - 17,6 kHz
  Başlık Türü Monolitik (Karbon Elyaf)
  Başlık Boyutu -
  Kablo Uzunluğu 110 Cm
  Ses Frekansı Yaklaşık. 215-830 Hz
  Ses Çıkışı 2 ¼ "hoparlör veya kulaklık jakı
  Kulaklık Uyumluluk ¼ ", stereo fiş
  Ağırlık (biraz değişebilir) 1350 gr
  Pil Gereksinimi Sekiz adet alkaline pil (AA)
  Pil Ömrü 40 ila 50 saat
  Çalışma Isısı 20°C - 55°C
  Çalışma Modu Sessiz Arama. Ayrımlı
  Seçilen Mod Otomatik Tüm Metaller
  Mükemmel sesle ayrım
  Tüm metallerde anında ayrım
  Pakete Dahil Ürünler Kulaklık
  8 Adet 1,5 Volt Pil
  Türkçe Kullanma Kılavuzu
  Taşıma Çantası
  Garanti 2 Yıl