Etiketler: minelab vanquish 340, minelab vanquish 340 dedektor, minelab vanquish, minelab vanquish dedektor, minelab dedektor, vanguish 340 dedektor, vanquish 340, minelab vanguish 340, minelab vanguish 340 dedektör, minelab vanguish, minelab vanguish dedektor, minelab vanquish 340 detector, minelab vanquish detector, dedektör, minelab detector, bursa, dedektörler, bursa dedektör, en iyi dedektör,

Minelab Vanquish 340 Dedektör

 • ₺11.608,55
  • Ek Vergi:₺11.608,55
   GENEL BAKIŞ:VANQUISH 340: Yeni başlayan herkes için mükemmel seçim. Tespit için çok daha ..

   

  GENEL BAKIŞ:


  VANQUISH 340: Yeni başlayan herkes için mükemmel seçim. Tespit için çok daha fazla özelliğe değil, doğru özelliklere ihtiyacınız var. VANQUISH serisi cihazlar doğru ve önemli özelliklere sahiptir. 
  VANQUISH 340 modeli Multi-IQ teknolojisine, su geçirmez V10 (10”x7” – 25,5 cmx18 cm) DD arama başlığına ve ses kontrol özelliği ile standart olarak geliyor. 
  Güçlü olduğu kadar basit olan VANQUISH 340’ın kompakt ve hafif yapısı ile sonuç odaklıdır. 

  ÖZELLİKLERİ:


  SİMULTANE MULTI (ÇOKLU) FREKANSNeden Multi-IQ?Çünkü Minelab’ın devrim yaratan Multi-IQ teknolojisi ile birden fazla frekans ile çalışarak, kullanıcısına aynı anda birden fazla dedektör ile arama yapmış gibi eşsiz bir arama olanağı sunar. Sadece aç ve ara mantığı ile geliştirilmiş Vanquish dedektörleri limit tanımayan bir teknolojiye sahiptir.  Gümüş altın veya mücevher, park tarla veya plaj. VANQUISH, Multi-IQ teknolojisi sayesinde gücünü ortaya çıkarır.

   

   

  SES KONTROLÜ

  Otomatik gürültü (parazit) önleme, gecikmesiz ses alma ve 3 ses ayarı kontrolünüz altında.

  .


  V10 ARAMA BAŞLIĞI
  Minelab VANQUISH 440 modelinde standart olarak V10 (10”x7” – 25,5 cmx18 cm) DD arama başlığı vardır. 
  Çok yönlü ve su geçirmez özelliğine sahiptir. 
   


  SU GEÇİRMEZ

  Arama başlığı 1 m’ye (3,3 ft) kadar su geçirmez ve Suya Dayanıklı kontrol bölmesine sahiptir (isteğe bağlı olarak Yağmur kılıfıda alınabilir)