Etiketler: minelab, gpx, gpx5000, gpx4800, gpx4500, gpz, gpz7000, xterra705, xterra305, xterra505, go find, gofind, profind, exrorler se, sdc, sdc2300,

Minelab Excalibur 2 Dedektör ( Sualtı Dedektör)

 • ₺62.583,63
  • Ek Vergi:₺62.583,63
  • Ürün Kodu: mi
  • Müsaitlik: Stok Durumu
  Minelab Excalibur 2 Dedektör ( Sualtı Dedektör)Dalgıclar için uygun su altı pulse sistem dedektördür..

  Minelab Excalibur 2 Dedektör ( Sualtı Dedektör)

  Dalgıclar için uygun su altı pulse sistem dedektördür karada ve suda rahatlıkla kullanılabilen minelabın en iyi su altı dedektördür.

  Bursa Dedektörmerkezi Uludağ dedektörden temin edebilirsiniz.


  Dünyanın En İyi Sualtı Dedektörü.
  Minelab Excalibur'un kendine özgü tasarımı, onun suyun altında ve üstünde mükemmel çalışmasını sağlar. Sağanak yağmurun altında, çamurun içinde, su kuyusunda yada  sualtında 70 metre derinlikte bir enkazda. Excalibur herzaman hatasız performans sergileyecektir. Minelab'ın kolay kullanımlı BBS Teknolojisi (otomatik olarak aynı anda çalışan birbirinden bağımsız 17 ayrı frekans, size hayal ettiğinizden bile daha fazla güç sağlayacaktır. Excalibur II altın arama dedektörünün  yüksek teknoloji ürünü arama bobini hafif olabilir. Ancak ağır koşullara ve darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu kombinasyon ile eskisinden çok daha fazla hedef bulacaksınız.

   

  Excalibur II altın arama dedektörü iki çalışma modundan Bütün Metaller (All Metal) Modu'nda; bütün metallleri tesbit edecek, Metal Ayırımı (Discriminate) Modu'nda ise değersiz madenleri gözardı ederken altın, gümüş gibi değerli madenleri tespit edeceksiniz. Elektronik devre silindirinden bağımsız monte edilmiş şarj edilebilir batarya, size kolay şarj imkanı sağlamaktadır.