Etiketler: fisher gemini, fisher, fişher, fisher f2, fisher f4, fisher f5, fisher f75, fisher f70, fisher gemini, fisher 1270, fisher 1270x, fisher cz, fisher goldbug, goldbug combo,

Fisher Gemini 3 Dedektör Derin Define Dedektörü

 • ₺32.259,60
  • Ek Vergi:₺32.259,60
  • Ürün Kodu: fiş
  • Müsaitlik: Stok Durumu
                   SLMLAR ARKADAŞLAR  MANTI..

   

   

               SLMLAR ARKADAŞLAR 

  MANTIKLI TAKAS TEKLİFLERİNİZ DEĞERLENDİRİLİR

  YERİMİZ BURSA MERKEZ OSMANGAZİ ÇAKIRHAMAM MEVKİİNDEDİR

   

  Fisher Metal Dedektörleri, 1931 Senesinde kurulmuş olan ve o yıldan beri rakip tanımayan dedektörler üreten çok eski bir Amerikan firmasıdır. Firmamız Amerikan(U.S.A.) Fisher Metal Dedektörlerinin Türkiye Genel ve Tek Mümessili, aynı zamandada yetkili teknik elektronik servis merkezidir. Her türlü arıza en kısa sürede elektronik yüksek mühendisi elemanlarımızın müdahalesi ile giderilmektedir.

  Özellikle ayırımsız derin define aramak isteyen definecilerin favorisi olan GEMINI III, toprağın 20 feet(6 metre) derinliğine kadar sinyal gönderme özelliğindedir. Çok kolay hava/toprak ayarı ile madenli ve mineralli topraktan etkilenmeyecek bir arama sistemine sahiptir. Araziye kolay uyum sağlayan elektronik devre sistemi ile profesyonel hazine avcılarının en büyük tercihidir. Tuzlu, madenli ve mineralli topraklarda emsalleri olan pulse dedektörlerine göre daha fazla derinlik gücüne sahiptir. Onunla çok geniş arazileri kısa sürelerde tarayabilirsiniz. Yağmur, nem ve rutubete karşı çok sağlam dış kasaya sahiptir. Bu müthiş yeni GEMINI III metal dedektörünüz ile, her türlü hazine ve define gibi yeraltı hedeflerine emsallerine göre çok daha çabuk ulaşıp istenilen başarıyı kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu çok derin arama özelliği usta defineciler tarafından defalarca kanıtlanmış bir derinliktir. Gemini III 'ün üzerinde hassas toprak ayarı yapmanızı sağlayacak devre, derinliği ayarlayabileceğiniz Sensitivity(hassasiyet) düğmesi, Normal ve aşırı mineralli topraklar için ayrı ayrı arama yapabileceğiniz özel ayırım devresi mevcuttur.


   

  ÖZELLİKLER
  Çalışma Frekansı 82 Khz verici ve alıcı
  Başlık Türü (opsiyonel) 10.5 inch arama başlığı
  Ekran Işığı  
  Ayarlanabilir Uzunluk 130cm
  Ağırlık (biraz) değişebilir 3,5 KG
  Ses Çıkışı Kulaklık ve Hoparlör
  Kulaklık Uyumluluk ¼ "Jack
  Pil Gereksinimi 2x9V
  Pil Ömrü 10–30 Saat arası
    Otomatik veya Manuel
  Çalışma Isısı -20°C 55°C
  Çalışma Modu İletkenli tarama sistemi
  İletkensiz tarama sistemi
  Geniş açılı tarama
  Dar açılı tarama
  Pakete Dahil Ürünler Kulaklık
  Türkçe Kullanma Klavuzu
  Taşıma Çantası
  Garanti 2 Yıl