Etiketler: Delta Pulse 3s, Delta Pulse 3s Dedektör, Delta pulse 2, Delta pulse 2s, dedektör, dedektörler, en iyi dedektör, derin define dedektörü, dedektör markaları,

Delta Pulse 3s Dedektor ( Derin Arama)

 • ₺3.000,00
  • Ek Vergi:₺3.000,00
  • Ürün Kodu: delta
  • Müsaitlik: Stok Durumu
  Delta Pulse 3S   Derin aramalarda stablite problemlerinden sıkıldıysanız, pulse d..

  Delta Pulse 3S

   

  Derin aramalarda stablite problemlerinden sıkıldıysanız, pulse dedektörde metal ayrımı sorunları yaşıyorsanız, kullanımı zor dedektörler yüzünden arazide çalışamaz hale geldiyseniz, dedektörünüzde aynı zamanda boşluk da bulmak istiyorsanız doğru dedektöre bakıyorsunuz. Tüm bunların bir arada bulunduğu bir ürüne sahip olabilmek için bizimle irtibata geçin. Bir pulse dedektörden kullanım sırasında hiç bu kadar keyif almadığınızı göreceksiniz.

  Teknik Özellikler

  1-Çok kolay kullanım:

        Delta Pulse 3S patentli tek tuşla toprak ayarı özelliği ile ilk defa dedektör kullananların bile çok rahat kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Dedektörün kullanımı için bobin arama pozisyonunda tutularak Tune butonuna basılarak açılması ve açıldığında toprak ayarı için tekrar tune butonuna basılması yeterlidir. Bu işlem ile tüm toprak ayarları otomatik olarak yapılır ve dedektör kullanıma hazır hale gelir.Kullanım için sadece bu ayarlar yeterlidir. Menüden başka bir ayar yapmanıza gere yoktur. Kullanıma hazır hale gelen dedektörde derinlik arttırmak için “–” butonu ile eşik düşürülmeli ya da stabilite arttırmak için “+” butonu ile eşik arttırılmalıdır.

  2-Yüksek Stabilite:

        Delta Pulse 3s yüksek teknolojisi ve yazılımsal filtreleri ile arazide size yüksek stablite sunamaktadır. Bu sayede Delta Pulse 3s arazide aramalar sırasında size kolaylık ve rahatlık sağlar.

  3-Yüksek Derinlik:

        Delta Pulse 3S Pulse Induction teknolojisiyle çok yüksek derinlikden metal algılama yeteneğine sahiptir. Çeşitli boy başlıkları ile büyük ve küçük hedefler için ayrı ayrı yüksek derinlikler elde edilebilmektedir.

  4-Yüksek Metal Ayrımı:

        Delta Pulse 3s teknolojisi ile size monocoil Pulse Induction metal dedektörlerde az rastlanan seviyede metal ayrım özelliği sunmaktadır. Çalışma modlarında bulunan sesli ayrım modu ile pulse dedektörler için panteli değersiz metallere sinyal vermeme özelliğine sahiptir.

  5-Boşluk Bulma:

        Delta Pulse 3s patentli boşluk bulma özelliği ile ekranında 2 boyutlu olarak boşluk tesbiti imkanı sunmaktadır.

  Ekipmanlar :

   

  Satın Al

   

  Cihazın ücreti sadece 2750tl