stoklarımızda bitmiştir


Minelab PRO-Gold (altın eleği)

Minelab Firmasının ürettigi dogal atın elegi kullanıcıların ihtiyaclarını en iyi şekilde karşılaya bilecek bir üründür.
Doğal altın aramalarında kullanılır. Tekli üründür 
Bursa Dedektör Merkezi Uludağ Dedektör Stoklarımızda Bulabilirsiniz
Adetli alımlarınızda indirim uygulana bilir.


Minelab PRO-GOLD yüksek kalitede tava ve aksesuar serisi ile altınınızı kolaylaştırın. Altın araştırmaları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!,

Tek ihtiyacın olan şey başlamak!

Minelab PRO-GOLD yüksek kalitede tava ve aksesuar serisi ile altınınızı kolaylaştırın. Bu birinci sınıf kaydırma kiti, başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve kısa sürede bir uzman haline geleceksiniz. Altın araştırmaları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

PRO-GOLD kitinde iki adet birinci sınıf tava ve çok yönlü bir sınıflandırıcı bulunur. Dayanıklı hafif polipropilenden yapılmış, UV'ye dayanıklı ve suyun içinde yüzüyorlar

Minelab PRO-GOLD pan piyasadaki diğer altın panning kitlerinden çok daha üstün ve hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için tavsiyem. "

Steve Herschbach
Orijinal American


Maksimum Altın Kurtarma için Çoklu Döndürme Bölgeleri

Sanki üç tane altın tepsisi varmış gibi! Alüvyon altın parçacıklarının boyutlarını etkin bir şekilde yakalamak için herhangi bir özledim yapmamak için standart pürüzsüz bir yanak, PLUS kaba ve ince yan duvar riffleri (15 inçlik tencere) var. Kaba talaşlar, istenmeyen çakılların hızlı bir şekilde atılmasına yardımcı olmak için daha büyük altın külçelerini kolayca yakalarlar; ince çukurlar ise küçük altın lekeleri yakalar; bu, büyük altın hızına hız katabilir!

Büyük 90 ° Riffles

Mini Riffles

Yassı Sidewall

Büyük 90 ° Riffles - 15 inç ve 10 inç tepsilerdeki büyük 90 ° riffler, yıkamadan  önce daha büyük altın taneleri yakalar. Bu, siyah kum ve altını daha açık renkli tortulardan ayırmak için iyi bir ilk adımdır.

Mini Riffles - 15 inç tepsideki mini riffler ince siyah kumda çok küçük altın yakalamaya yardımcı olur ve kumun altın bırakarak uzaklaşmasını  sağlar.

Flat  Sidewall - Kalan siyah kumdan ayrıldığı zaman alt köşede toplanan altını açıkça görebilmenizi sağlayan son panning düz yanakta yapılabilir.

Optimum Altın Görünürlüğü için Yüksek Karşıtlık Mavi

Renk tekerleğinde zıt noktaların renk kontrastı yüksektir. Diyagramda, sarı (A) ve mavi (B) yüksek kontrasta sahiptir.

Bu nedenle mavi bir kap, altını diğer renklerden daha kolay görmenize yardımcı olur. Siyah iyi bir seçim gibi gözükebilir, ancak alüvyon altınla sıkça bulunan siyah kumu kamufle edecek.

Renk tekerleğindeki bitişik renkler düşük kontrasta sahiptir, bu nedenle turuncu veya yeşil altın görünürlüğü için iyi bir renk seçimi olmayacaktır.

Düşük kontrast kombinasyonları

Yüksek kontrast kombinasyonları 

Düşük kontrastlı kombinasyonlar
Yeşil ve sarı direksiyonun hafif yarısından gelir ve kolayca altın nuggets göstermezler .

Yüksek kontrast kombinasyonları
Kırmızı ve mavi, hem altın nuggets'ı görünür kılmak için maksimum kontrast sağlayan 'koyu' renklerdir .


Videolar

PRO-GOLD  Altın Eleği


15-inç Çift Açılı Pan

15 inçlik tava üç ayrı panning zonuna sahiptir. Çok yönlü 90 ° riffles, mini riffles ve düz yan duvar kombinasyonu, çoklu pan teknikleri kullanılarak altınların verimli bir şekilde iyileştirilmesini sağlar.