Etiketler: Makro Pointer Dedektor, Makro Pointer, Makro Dedektor, Makro, Dedektor, Dedektorler, Dedektor Fiyatları, Eniyi Dedektör, Bursa Dedektor,

Makro Pointer Dedektör (su gecirmez)

 • ₺0,00
  • Ek Vergi:₺0,00
  • Ürün Kodu: mak
  • Müsaitlik: 2-3 gün içinde
          SU GEÇİ..

   

   


   

  SU GEÇİRMEZ (IP 67)
  IP67 standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olan Makro Pointer'ı toprakta olduğu gibi su altında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  360º ALGILAMA UC
  Kazılan çukur içinde metallerin yerini kolayca tespit etmenizi sağlar. Ayrıca yatay şekilde tutulduğunda daha geniş bir alanı hızlı şekilde taramanıza ve hedefinize daha kısa sürede ulaşmanıza olanak tanır.

  HASSASİYET AYARI
  Makro Pointer'ın derinliğini ortam koşullarına bağlı olarak +/- tuşlarıyla kolaylıkla ayarlayarak maksimum performansta kullanabilirsiniz.

  LED AYDINLATMA
  Makro Pointer LED aydınlatması gece veya karanlık yerlerde arama yaparken taradığınız noktayı aydınlatarak size büyük bir kolaylık sağlar.
   
  SESLİ UYARI VE TİTREŞİMLİ UYARI
  Makro Pointer ile 3 farklı şekilde arama yapabilirsiniz.
  1. Sesli
  2. Titreşimli
  3. Sesli ve Titreşimli

  DEDEKTÖR ETKİLEŞİM KORUMASI
  Cihaz kapalıyken elektronik devre ve bobin arasındaki iletişimi kapatarak diğer bir dedektörü etkilemesini ve hedef gibi algılanmasını önler.

  DEĞİŞEBİLİR BAŞLIKLAR
  Makro Pointer iki algılama ucu başlığı ile birlikte gelir. Bu başlıklar algılama ucunun yıpranmasını önler. Ayrıca başlıklardan biri toprağı kazmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.


  Makro Pointer Design Turkey 2014 Endüstriyel Tasarım Ödülleri yarışmasında İyi Tasarım Ödülü aldı!

  Ekonomi Bakanlığı himayesinde düzenlenen ve Türkiye’nin inovasyon ve markalaşmada en büyük ödül organizasyonu olan “Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’’ bu yıl ilk kez ilk kez uluslararası arenaya açıldı. Toplamda 410 başvuru alan organizasyonda aralarında Makro Pointer’ın da bulunduğu 65 ürün "İyi Tasarım Ödülü" alırken Makro Pointer elektronik ürünler kategorisinde ödüle layık görülen yalnızca 4 üründen biri oldu. 
   
     

  Ekibimiz ödülü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den aldı. Tüm çalışanlarımızı tebrik ediyor ve bu gururu siz müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.